Vertaling veilingwaarde van Nederlands naar Frans
Wat is veilingwaarde in het Frans?
Hieronder vind je de vertaling van veilingwaarde van NL naar FR.Recente vertalingen van NL naar FR
jacquet
equator
rots
lijfwacht
dreiging
staalplaat
naartoe rijden
onnut
schoeljes
generaal
vouwstoelen
correctie
vrijheid van godsdienst
op komen zetten
rosse buurt
keuren
menswetenschappen
weed
uitbundige versiering
vriendjespolitiek
militair vliegveld
mallerd
zeeanemoon
sneeuwklokjes
armstompen